Hakkımızda

Kuyumcuoğlu Teknik Mekanik LTD.ŞTİ. sayısız projelere imza atmıştır.

Kuyumcuoğlu Teknik Mekanik LTD.ŞTİ.  (2002)  yılında nama yazılı şirket Kutek olarak kurulmuş olup, 2018 yılında  Kuyumcuoğlu Teknik Mekanik LTD. ŞTİ.  olarak isim değiştirmiştir.  şirketimiz, günümüz rekabet koşullarını gözeterek mekanik tesisat sektöründe yaşanan gelişmelere koşut olarak, çağın gereklerine uygun, uluslararası standartlarda, kalite ve çevre politikalarını benimseyen firma olarak günümüzde devam etmektedir.

Kuyumcuoğlu Teknik Mekanik LTD.ŞTİ.  bir yandan büyüme ve değişim programlarını büyük bir beceri ile uygularken, öte yandan da ihtiyat ve istikrar önlemlerini hiç bir zaman elden bırakmayarak, her zaman ülkemizin en saygın kuruluşları arasında yer alan bir firma olmak amacındadır.

Mekanik tesisat  sektöründeki hızlı gelişme ve kalite standardı talebinin artması ile firmamızın gelişimi büyük bir ivme kazanmıştır. Sektörde yaşanan bu hızlı gelişme sonucu, uluslararası yabancı sermayeli kuruluşlar pazara dahil olmuş ve ciddi bir rekabet ortamı doğmuştur. Bu dönemde sorumluluğunun farkında olan Kuyumcuoğlu Teknik toplam kalite standardına yönelmiş ve ISO 9000 şartlarında faaliyet gösterme çabası içine girmiştir.

ISO kalite belgesini almak, ülkemizdeki kalite belgeli öncü firmalar arasına girmek ve bunu layıkıyla korumak şirketimizin hedefleri arasındadır. Bu çalışmalar, bünyemizde faaliyet gösteren profesyonel AR-GE (Araştırma – Geliştirme) ekibiyle hızlı bir şekilde sürdürülmektedir.

Faaliyetlerinin her aşamasında, yöneticisinden çalışanına tüm Kuyumcuoğlu Teknik personeli aynı heyecan ve ilkelerle çalışmayı benimsemiş ve bunu müşterisine yansıtabilmeyi kendisine görev saymıştır.

Hizmetlerimiz

Soğutma Grupları Bakımı

Soğutma Grupları Bakımı

Soğuk Oda, Soğuk Hava Depoları ve Her marka Soğutma grubu bakımları

İncele
Soğuk Oda, Soğuk Hava Deposu İmalat Bakım Onarım

Soğuk Oda, Soğuk Hava Deposu İmalat Bakım Onarım

Bir soğutma odası veya soğuk oda, belirli bir sıcaklığın yapay olarak üretildiği bir depodur.

İncele
Havalandırma Sistemleri

Havalandırma Sistemleri

Konutlarda, Hastanelerde, Fabrikalarda, Otellerde kısaca yaşam olan her kapalı mekanda, kirli havayı ısıtılarak ya da ısıtmadan, doğal akım yardımıyla ilgili ortamdan hava emilerek dışarı kirli havanın atılması, ortama temiz hava verilmesi için kullanılan sistemlere havalandırma sistemi denir.

İncele
Isıtma Sistemleri

Isıtma Sistemleri

Bir ve birden fazla hacmi istenilen sıcaklığa çıkarmak ve bu sıcaklıkta kararlı bir şekilde tutma işlemine ısıtma; bu işlemleri yapan tesislere de ısıtma sistemleri denir.

İncele
Yangın Sistemleri

Yangın Sistemleri

Yangın, can ve mal kaybına neden olan büyük bir felakettir. Yangının yayılma hızı düşünüldüğünde, ilk müdahalenin en kısa sürede yapılması önemlidir.

İncele
Çelik Konstrüksiyon Taahhüt İşleri

Çelik Konstrüksiyon Taahhüt İşleri

Sertifikalı personellerimiz ile projeye uygun imalatlar yerinde veya atölyelerimiz de tamamlanıp teslim edilmektedir.

İncele

Sizin İçin En İyi Hizmetlerimiz

  • Soğutma Grupları Bakımı
  • Soğuk Oda, Soğuk Hava Deposu İmalat Bakım Onarım
  • Havalandırma Sistemleri
  • Isıtma Sistemleri
  • Yangın Sistemleri
  • Çelik Konstrüksiyon Taahhüt İşleri
BİZİ ARAYIN !

Projelerimiz

Movenpick Otel Levent

2017 – (Bamako, Mali)

İncele

İhlas Holding TGRT Haber Stüdyoları

Köknar Apartmanı

İş GYO Manzara Adalar Mekanik İşleri

Doğançay Yaya Üst Geçiti

Büyük Derbent İstasyonu Orta Peron Renovasyon İnşaatı